Používaním webstránok SLOVKARPATIA HOTEL, a.s., súhlasíte s použitím cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasím Viac info

Reštaurácia Brasseria

book now Rezervujte si stôl

Pochutnajte si na kulinárskych špecialitách šéfkuchára Milana Kotríka v hotelovej reštaurácii Brasseria a doprajte si chvíľu oddychu v hotelovom Lobby bare.

Počas pracovného týždňa pre Vás team kuchárov pripravuje business menu, alebo si môžete vybrať z nášho aktuálneho Á la carte menu. Široký sortiment vín zo Slovenska a z rôznych kútov sveta, ktoré si môžete vychutnať s jedlami, pošteklia Vaše chuťové bunky a zaistia jedinečný zážitok.

Raňajky

V reštaurácií Brasseria ponúkame našim hosťom bohaté raňajky formou bufetu. V prípade záujmu si ich môžete vychutnať aj Vy za 15€ / osoba.

Lobby bar

Lobby bar je ideálnym miestom na stretnutia v neformálnej atmosfére alebo na oddych po náročnom dni. Poseďte si s priateľmi pri šálke kávy, či nadviažte nové kontakty v príjemnom prostredí.

Vychutnajte si pestrú ponuku miešaných nápojov cez destiláty vysokej kvality, až po široký výber miestnych a svetových vín. Pre milovníkov cigár a tabaku je vyčlenený priestor pre fajčiarov.

Room service

Vychutnajte si pohodlie stolovania priamo v súkromí Vašej izby. Room service Vám je k dispozícii od pondelka do nedele v čase od 6:00 do 23:00, na raňajky, obedy, večere a menšie občerstvenie počas dňa.

Rezervujte si stôl

zavolajte alebo napíšte nám

+ 421 2 482 45 819  |  fbmanager@holidayinn.sk