Používaním webstránok SLOVKARPATIA HOTEL, a.s., súhlasíte s použitím cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasím Viac info

Konferencie

book now Rezervujte si termín

Viac ako 20 rokov praxe v realizácii kongresov a podujatí.

Na viac ako 650 m2 flexibilných konferenčných priestorov pre Vás radi pripravíme akékoľvek podujatie – od súkromných rodinných posedení, osláv až po eventy so stovkami hostí.

Naše viacúčelové kongresové priestory zahŕňajú 4 konferenčné miestnosti, priestranný foyer a 3 privátne salóniky, ktorých kapacita sa pohybuje od 6 do 600 hostí. Každá z miestností je klimatizovaná, má dostatok denného svetla, poskytuje moderné technické vybavenie vrátane zabudovaných tlmočníckych kabín a vysokorýchlostné pripojenie na internet.

Referencie od našich klientov

Dobrý deň, pani Ládyová a pán Simonides,

Dovoľte mi poďakovať sa Vám za Vašu snahu a ochotu, aby náš event mal hladký priebeh. Špeciálne sa chcem veľmi pekne poďakovať pani Ládyovej za jej profesionálny prístup, bola nám po celý čas konferencie veľmi nápomocná.
+ Veľmi pekne sa chcem poďakovať pánovi technikovi za jeho profesionálny prístup.
+ Obedy : veľmi sa nám páčilo, že bol pán šefkuchár pri bufetovom stole a pomáhal s výberom jedál. Menu bolo veľmi chutné.

Celkovo sme boli spokojní vo Vašom hoteli aj keď je stále čo zlepšovať 😉 a radi by sme sa k Vám opäť vrátili.

Ešte raz ďakujem celému tímu,

MARTINA HUDÁKOVÁ Event Coordinator

Dobrý deň,
v mene celého NÚSCH, a.s., by som sa Vám chcela poďakovať za profesionálnu spoluprácu pri príprave a realizácii našej včerajšej konferencie.
Tešíme sa na ďalšiu akciu.

Mgr. Soňa Valášiková NÚSCH

Rád by som sa celému teamu Holiday Inn poďakoval za bezchybné zorganizovanie našej akcie a najmä za prípravy pred organizačne náročnejšou akciou pre Detskú fakultnú nemocnicu v Bratislave.
Vaši zamestnanci nám skvele vyšli v ústrety vždy keď to bolo potrebné a myslím, že len dokázali, že máte skvelý tím a spolupráca organizátor+hotel funguje bezchybne.
Ešte raz ďakujem, prajem mnoho úspechov a teším sa na ďalšie vydarené akcie v Holiday Inn.

Matej Mutiš Situm Events

Dobrý deň, pani Hodoňová,
Rád som Vás spoznal. Aj touto cestou ďakujem za profesionalitu, ochotu a ústretovosť pri organizovaní eventu Graftonu. Dúfam, že v budúcnosti si spoluprácu zopakujeme.
Ešte raz vďaka.

Mikuláš Kočan Media & Communication Consulting

Rezervácia termínu

zavolajte alebo napíšte nám

+421 2 482 45 147  |  conference@holidayinn.sk